Wieczne róże

Na jaką okazję można podarować wieczne róże w pudełku?

Obdarowywanie osób nam bliskich wiecznymi różami w ostatnich latach stało się bardzo popularne. Jednak na jakie okazje flower boxy z wiecznymi różami będą najlepszym wyborem? Tego dowiesz się w tym artykule.

Walentynki

Idealną okazją do wręczenia wiecznych róż w pudełku będą oczywiście walentynki, czyli święto zakochanych. Wybór koloru róż jest nieprzypadkowy, czego możemy dowiedzieć się z naszego poprzedniego artykułu Co symbolizują wieczne róże w pudełku. Naturalnym wyborem na dzień świętego Walentego będą róże w kolorze czerwonym symbolizujące oczywiście miłość do naszej drugiej połówki.

Flowerbox z czerwonymi różami.

Wesele

Wiele osób spotkało się zapewne z sytuacją, gdzie parę dni po weselu para młoda wyrzucała uschnięte kwiaty w niepamięć. Dzięki temu, że wieczne róże utrzymują swoje walory przez o wiele dłuższy czas, będą lepszym wyborem od żywych kwiatów. Młode małżeństwo będzie mogło cieszyć się pięknem otrzymanych – nieprzypadkowo w białym kolorze róż – przez długi czas. Biały kolor róż oznacza czystość czy też początek czegoś nowego, dlatego będzie najlepszym wyborem na ślub.

Flowerbox z białymi różami.

Dzień matki

Jak powszechnie wiadomo, to zazwyczaj mamy grają pierwsze skrzypce w wychowaniu dziecka. Trud wychowania pociechy, lata poświęceń, aby nasze dziecko wyrosło na dobrego człowieka. W podziękowaniu na dzień matki za to, że zajmowała się nami gdy byliśmy mali, możemy obdarować nasze mamy najróżniejszymi kwiatami, ale to wieczne róże będą najdłużej cieszyły swoim wyglądem. Wybór koloru na taką okazję padłby na różowy, kolor symbolizujący kobiecość, wdzięczność i uznanie.

Flowerbox z różowymi różami.

Urodziny

Urodziny są okazją do świętowania i obdarowywania bliskich. Wieczne róże w pudełku mogą być oryginalnym prezentem dla solenizanta. W przeciwieństwie do tradycyjnych świeżych kwiatów, wieczne róże zachowują swoje piękno na wiele lat. Stanowią one nie tylko symbol urodzinowego święta, ale również będą przypominać obdarowanemu o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat. Najlepszym kolorem do wyboru będzie złoty symbolizujący prawdziwą przyjaźń, radość i szczęście.

Flowerbox ze złotymi różami.

Pogrzeb

Pamiętajmy, że pogrzeb to czas żałoby i smutku, dlatego ważne jest, aby przejawiać szacunek i empatię wobec uczuć rodziny zmarłej osoby. Obdarowanie wiecznymi różami może być pięknym wyrazem pamięci, i szacunku dla osoby zmarłej. Najtrafniejszym wyborem koloru będzie kolor czarny, który symbolizuje stratę i smutek.

Flowerbox z czarnymi różami.

Podsumowanie

Wieczne róże w pudełku można wręczyć na praktycznie każdą okazję, czy jest to wesele, chrzest, pierwsza randka czy dzień matki, dodając wyjątkowy i trwały akcent do celebracji. Ważnym jest dobór koloru róży do okazji, w której jest wręczana. Aby dowiedzieć się więcej na temat wiecznych róż, zapraszamy do artykułu: Pielęgnacja wiecznych róż — jak o nie zadbać?

Powrót

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.