POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Kim jesteśmy

„Ładne Kwiatki” to rodzinna pracownia florystyczna. Powstała z miłości do kwiatów i chęci uszczęśliwiania innych. O ostatecznym kształcie naszych produktów i oferty decyduje Ania. Jej zaangażowanie sprawia, że przygotowujemy dla Was najpiękniejsze kompozycje i rozwiązanie. Ania ma trzy córki, które również są zaangażowane w działalność pracowni. To Karola, Olga i Wera

Cała czwórka wstaje codziennie o 4 rano, by zdobyć najpiękniejsze kwiaty. Po ich przywiezieniu do pracowni rozpoczyna się najważniejszy etap przygotowania konkretnych zamówień. Kiedy wszystko jest gotowe trafia do weryfikacji przez uważne i wprawne oko Ani. Kiedy zamówienie zostanie zatwierdzone, jest pakowane i wysyłane według wybranej opcji. Najpiękniejsze kwiaty ruszają w podróż kurierem lub do paczkomatu. Ale to nie wszystko. Dziewczyny także same dowożą kwiaty. 

W naszej ofercie znajdują się także wegańskie świece sojowe o wielu zapachach. Korzystamy z ekologicznych produktów – wegańskich i roślinnych. Wosk, którego używamy jest nietoksyczny i nie zawiera syntetycznych dodatków. W przeciwieństwie do parafiny nie powoduje bólu głowy. Naszych świec sojowych można używać przy dzieciach i kobietach w ciąży. Są one także przyjazne zwierzętom. Wyjątkowe są także knoty, których używamy. Do wyboru mają Państwo knoty drewniane, drewniane nacinane i drewniane ażurowe. Zapewnia to niezwykły efekt estetyczny, wizualny i dźwiękowy. Świece sojowe są biodegradowalne i wydajne – palą się nawet o połowę dłużej niż tradycyjne świece parafinowe.

Przed kwiatami i świecami jednak najważniejsze zadanie – wywołać uśmiech, sprawić przyjemność, zmienić rzeczywistość. I właśnie na ten moment załoga „Ładnych Kwiatków” czeka najbardziej. To dla tej właśnie chwili pracujemy. I właśnie w tym momencie zapominamy o godzinie pobudki.