NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQ

Zanim do nas zadzwonisz lub napiszesz zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami naszych klientów.

1. Czy jeśli nie znalazłem interesującego mnie produktu, przygotujecie coś specjalnie dla mnie?

Oczywiście! To podstawa naszej działalności. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wypracujemy rozwiązania, które wykonamy z najwyższą starannością, i z których będziesz zadowolony.

2. Jak produkowane są wieczne róże?

Proces stabilizacji róż jest skomplikowany, a skład substancji używanych do tego procesu traktowany jest jako tajemnica firmowa. Główną rolę odgrywa gliceryna.

3. Czy wieczne róże pachną tak samo jak świeże kwiaty? 

Wieczne róże nie posiadają zapachu świeżych kwiatów.

4. Czy kolor wiecznych róż to zachowany naturalny odcień?

Kolor jest dodawany w postaci barwnika pod koniec stabilizacji, ponieważ ten proces odbarwia kwiaty. Dzięki temu możemy otrzymać wiele kolorów róż w bardzo intensywnych barwach.

5. Jak długo wieczne róże zachowują swoje właściwości?

Dzięki procesowi stabilizacji otrzymujemy kwiaty zatrzymane w największym rozkwicie, kiedy są najpiękniejsze. Możemy się tym cieszyć minimum 2 lata bez potrzeby pielęgnacji czy podlewania.

6. Gdzie wysyłamy wieczne róże?

Flowerboxy z wiecznymi różami wysyłamy na terenie całej Polski.

7. Co to jest abonament kwiatowy?

Eksperci dowodzą, że w przyjemnym otoczeniu lepiej i efektywniej się pracuje. Żywe rośliny są najlepszym towarzystwem dla pracowników i klientów Twojej firmy. Dlatego warto zadbać o ich obecność w Twoim biurze, hotelu, restauracji i innym miejscu pracy. W ramach tej usługi proponujemy Ci kompozycje z kwiatów ciętych np. do recepcji, poczekalni, pokoi hotelowych, stoisk targowych itp. Przygotujemy też bukiety i dekoracje kwiatowe na konferencje, eventy oraz spotkania biznesowe. Zapewnimy ich cykliczną wymianę w ustalonych odstępach czasowych. Dowiedz się więcej na ten temat.

Jeśli nie ma tu pytania, które rozwiewa Twoje wątpliwości, napisz do nas: kontakt@ladnekwiatki.pl